nepochopeno…

Včera jsem chatoval s Hathor, Nimloth a Barakou a vůbec jsem je nepochopil…

Dlouho jsem je neviděl (kromě Baraky) a tak jsem měl radost, že si můžem popovídat alespoň přes internet. Na chvíli jsem ale nedával pozor, chat se po pár minutách zhroutil a ony se najednou bavili o mně, že nemám rád psi, že bych potřeboval slepeckýho psa, že nejsem občanem USA, něco povídaly o Gardnerovy a všechny tři ze mě měly hroznou prdel. Vůbec jsem to nestih. Na moje nechápavé otázky odpovídaly nesmyslně a bylo vidět, že se náramně dobře baví. Všechny jsou to moc milé čarodějnice, ale někdy jsou fakt na zabití. 🙂 Není nic horšího, když je v diskuzi chlap sám na několik ženských a ještě k tomu když jsou to čarodějnice. Brrrrr… No a v případě wiccanek… tak to je samozřejmě rovnou na provaz.

 

4 odpovědi na “nepochopeno…”

  1. gardner, psi a USA 🙂Mňauuuu! Tož to bylo tak, že jsme se bavili o wiccanské generaci a utahovali si z toho, že až budeš rozklepaný dědeček a my vrásčité usměvavé stařenky, tak v této zemi bude wicca popular. Tvá milá pak povídala něco o tom, že ti koupí slepeckého psa a já jsem tam hodila cosi o Gardnerovi, že se konečně i vzhledově možná přiblížíš ku tradiční wicce. No a pan Gardner se na nás nazlobil a vyhodil nás všechny z místnosti :))
    Hathor hledá intenzivně ženicha, tak v zoufalství nabídla svou spanilou ručku tvé maličkosti ale pak se zarazila, páč jsi Čech..
    Do you understand now?
    :)) hehe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *