Supestár!

Dneska jsem zjistil, že ta bomba začala znovu!

 

Vážně! No není to skvělý? Sice jsem to ještě neviděl, ale prej už je zase superstár. Dneska jsem to četl v novinách. Prý už je jen padesát semifinalistů! Víte, co je úžasný? Že si někdo myslí, že lidi jsou natolik stupidní ovce, že to sežerou a budou se na to dívat. A víte, co mi příjde ještě úžasnější? Že má pravdu. Mám z toho fyzický pocit, že námi někdo totálně pohrdá. Na druhou stranu se zdá, že je to pohrdání zcela adekvátní.

Musím říct, že tahle novina, že to velké hurá zase začalo, zcela zastínila Grossovu manéž na pokračování a dokonce i zamítnutí zákona o registrovaném partnerství. Je samozřejmě zajímavé, že i v parlamentě zatím vládnou názory vpravdě muzejního typu, ovšem je třeba mít stále na paměti, že spousta lidí vyrůstala za režimu nebo patří ke katolíkům.

Ale z čeho jsem dneska samozřejmě nejvíc v rauši je svatý Valentýn! U nás v baráku dokonce někdo polepil srdíčkama a růžovými prasátky všechny poštovní schránky. Jupí.

 

10 odpovědí na “Supestár!”

 1. divani serada lidi se diva ne proto, ze by to zrali, ale z mnoha jinych duvodu (Ne ze by tedy byly o moc lepsi nez stadovitost.) Treba skodolibost. Uspokojeni nad tim, ze ostatni nemaji dost sebekritiky, zatimco on ano. Zvedavost. Me treba uchvacovaly prvni dily ukazkou mladeze – takovy pekny prurez, tech naivnich myslenek, tech piercingu. Pekne pripomenuti toho, jak moc jsem od soucasnych mladych daleko :).

 2. RozpolcenostNo,je to zvláštní, ale lidi se na to opravdu dívají. Např. Má drahá matinka s mou méně drahou sestřičkou. Je to vlastně podobný jako amerikanismus. Zdá se, že se šíří až sem do středu evropy a přitom se mi zdá, že na Američany každej nadává. Když tedy každý na U.S.A nadává, kdo sakra stíhá šířit amerikanismus? Se superstar je to + – podobný. Lidi to rádi zdrbnou, ale sami na to koukaj.

  Lidstvo je stvořeno z mnoha rozpolcených osobností = Lidstvo samo o sobě je rozpolcené.

 3. Souhlasim s osobou s nickem Wu
  já tenhle komerční supershit taky nemusim ale kamarádka tvrdí že je to prej strašně zajímavý z psychologickýho hlediska….no je to její názor a nebudu jí ho brát:)

 4. Jsem možná moc zkrátil:-D
  No já se na Superstar nedívám, ale spíš protože nemám čas, kdybych se díval, tak bych mohl kritizovat zasvěceně, ale to bych přiznal že se taky dívám. Zatím mi stačilo vidět ty nejlepší(=hvězdná pěchota) a nějaký "Nananana" – to když zapomněli text.

 5. SuperStárNo, moje hooodně dobrá kámoška postoupila do nejlepší 90 ČR a celý je to …(jedno sprostý slovo… :o))

  Úplně prvním konkurzem prošla bez problémů, druhým myslím taky… Fuška začala při výběru do divadla Komedie (200 lidí). Tam jí porota po 9-ti hodinovém čekání oznámila, že je Jana (kámoška) na vrcholu svých možností, že je celkově nezajímavá a spousty kravin – to Janu sebralo tak moc, že nechtěla už dál zpívat a celkově byla v … (další nevhodné slovo :o)). Asi po třech dnech jí zazvonil telefon, ve kterém jí velice milým a vlezlým hlasem oznámili, že porota byla unavená a značně otupělá… no prostě že Janu berou zpátky!!!
  A tak se Janička vypravila zase do Prahy s novou nadějí stát se SuperStár!!! Procházela jedním výběrem za druhým (v televizi jich máte asi desetinu), až došlo na zpěv v triu… Tam bych musela rozvést pár důvodů a problémů a určitě bych vám tím zhnusila hlavní favority soutěže – proto se v tom radši nebudu vrtat.

  Tady jsem uvedla jen velmi mlhavou představu o "zákulisí" SuprStár – ve skutečnosti to je ješět větší bordel a emoce pro PRACHY!!! – no sviňárna nade všchno!!!

  (Tak a ještě musím udělat malou propagaci … Jana (kámoška – SuperStár)zpívá v rockové skupině XL bunda, která se začíná objevovat všude možně po republice. :-))

  Jinak já SuprStár sleduji – miluji sledovat to davové šílenství a u toho sedět doma v křesle a pít čaj – ale už mě to přestává bavit (nikdo známý tam už není… :-))

  S pozdravem Nikrota

 6. ValentýnTak si říkám, že sem šťstná, že u nás doma nikdo Valentýna nemá rád.
  Tohoto svátku se dá ale i zneužít – ve škole jsme posrdíčkovali celou tabuli a protože červená křída je velice odolná, mazali sme docela dlouho. A navíc, na svátek lásky by se přeci nemělo zkoušet 🙂

 7. ValentýnAle Valentýn není vůbec náš svátek! A mimoto se z toho stala akorát reklamní hitovka jako Santa Claus! No, já jsem na ty naše obchoďáky a Santa Clause trošku alergická… 🙁

 8. ValentýnNáhodou Valentýn je super, ráno mi odpadly tři hodiny. nepsal se žádný test, nepřišel mi spam, prostě pohoda:-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *